UHMWPE opracované diely

UHMWPE obrábané diely sú obrábané s UHMWPE. Polyetylén s ultra vysokou molekulovou hmotnosťou je nerozvetvený lineárny polyetylén s molekulovou hmotnosťou viac ako 1,5 milióna. Hustota: 0,920 ½ 0,964 g / cm3.

UHMWPE opracované diely majú vlastnosti superodieravej odolnosti, samomaznosti, relatívne vysokej pevnosti, stabilnej chemickej látky a vysokej účinnosti proti starnutiu.

UHMWPE obrábané diely sú vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu široko používané v rôznych priemyselných odvetviach. Ako napríklad textil, papier, obaly, doprava, stroje, chemikálie, baníctvo, ropa, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika, potravinárstvo, zdravotníctvo, šport a ďalšie odvetvia a začala sa dostávať do oblastí konvenčných zbraní, lodí a automobilov.
Aplikáciu UHMWPE opracované diely je možné špeciálne prispôsobiť v aplikácii Ideal. Naša továreň je jedným z výrobcov a dodávateľov v Číne. O našu cenu sa nebojíte, môžeme vám poskytnúť náš cenník. Keď to nájdete, zistíte, že UHMWPE opracované diely má citát, ktorý vás uspokojí. Naše výrobky prešli certifikáciou CE. Teším sa na spoluprácu.