Diely vyrobené z PTFE

Časti vyrobené z PTFE sú obrábané z PTFE. Má vynikajúcu chemickú stabilitu, odolnosť proti korózii, vysoké mazanie a nelepivosť, elektrickú izoláciu, odolnosť voči vysokej teplote, pracovná teplota môže dosiahnuť 250 ° C. Odolnosť voči nízkym teplotám, odolná voči silným kyselinám a zásadám, vode a rôznym organickým rozpúšťadlám. Dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom a najlepšia životnosť plastov.

PTFE obrábané diely majú rôzne zloženie, vrátane PTFE nevyplnených, PTFE plnených sklenenými vláknami, plnených PTFE uhlíkovými vláknami, plnených PTFEMoS2, plnených PTFE POM, plnených PTFE bronzom, plnených PTFE PEEK.

Polyimidové PI opracované diely sú obrábané do fólií, tyčí z rúrok, ložísk, podložiek, ventilov a chemických potrubí, tvaroviek, obložení zásobníkov zariadení atď.
Aplikáciu Diely vyrobené z PTFE je možné špeciálne prispôsobiť v aplikácii Ideal. Naša továreň je jedným z výrobcov a dodávateľov v Číne. O našu cenu sa nebojíte, môžeme vám poskytnúť náš cenník. Keď to nájdete, zistíte, že Diely vyrobené z PTFE má citát, ktorý vás uspokojí. Naše výrobky prešli certifikáciou CE. Teším sa na spoluprácu.