PEI opracované diely

PEI obrábané diely sú obrábané z materiálu Ultem PEI. Má najlepšiu odolnosť voči vysokej teplote a rozmerovú stálosť, ako aj chemickú odolnosť, retardáciu horenia, elektrické vlastnosti, vysoký mechanický výkon, vynikajúcu tepelnú odolnosť, chemickú stabilitu a pevnosť v tečení.

PEI obrábané diely bežne používané modely sú Ultem PEI 1000, Ultem PEI 2200 a Ultem PEI 2300 atď.

PEI obrábané diely sa široko používajú v elektronike, automobiloch, motoroch, leteckom priemysle, mikroskopických náradiach / priemysle verejného stravovania, analytických prístrojoch, lekárskych prístrojoch, telekomunikáciách, lisovaných prepojovacích prvkoch (MTD), automobilovom osvetlení, vnútorných častiach lietadiel, HVAC / kvapalinách atď. PEI má vynikajúcu odolnosť proti hydrolýze, takže sa používa ako rukoväte, tácky, prípravky, protézy, zrkadlá pre lekárske lampy a zubné prístroje pre lekárske chirurgické nástroje.
Aplikáciu PEI opracované diely je možné špeciálne prispôsobiť v aplikácii Ideal. Naša továreň je jedným z výrobcov a dodávateľov v Číne. O našu cenu sa nebojíte, môžeme vám poskytnúť náš cenník. Keď to nájdete, zistíte, že PEI opracované diely má citát, ktorý vás uspokojí. Naše výrobky prešli certifikáciou CE. Teším sa na spoluprácu.