Bakelitové obrábané diely

Bakelit je prvou odrodou plastov, ktoré sa uvádzajú do priemyselnej výroby. Chemický názov bakelitu je fenolický plast. časti obrobené bakelitom majú vysokú mechanickú pevnosť, dobrú izoláciu, tepelnú odolnosť a odolnosť proti korózii, preto sa často používa pri výrobe elektrických materiálov, ako sú pomenované vypínače, držiaky žiaroviek, slúchadlá, puzdrá na telefóny, puzdrá na nástroje atď. „Bakelit“.

Nevýhodoubakelitovo opracované dielyspočíva v tom, že má zlé mechanické vlastnosti a nie je odolný voči olejovej a chemickej korózii. Aby sa prekonali vyššie uvedené nedostatky, ľudia upravili fenolickú živicu. Pridaním rôznych plnív do fenolovej živice sa môžu získať modifikované fenolické plasty s rôznymi funkciami. Napríklad pridanie azbestu a sľudy do zložiek môže zvýšiť odolnosť voči kyselinám, zásadám a oteru a môže sa použiť ako materiál pre chemické zariadenia a motorové a automobilové príslušenstvo; pridanie sklenených vlákien môže zvýšiť tvrdosť a môže byť použité ako časti stroja atď .; Po úprave nitrilovým kaučukom sa výrazne zvýši odolnosť voči oleju a rázová húževnatosť; po úprave polyvinylchloridom je možné zlepšiť mechanickú pevnosť a odolnosť voči kyselinám.


Bakelitové obrábané diely sú jednou z hojných surovín, ktorou je jednoduchý proces syntézy, nízka cena a vynikajúci výkon.

Aplikáciu Bakelitové obrábané diely je možné špeciálne prispôsobiť v aplikácii Ideal. Naša továreň je jedným z výrobcov a dodávateľov v Číne. O našu cenu sa nebojíte, môžeme vám poskytnúť náš cenník. Keď to nájdete, zistíte, že Bakelitové obrábané diely má citát, ktorý vás uspokojí. Naše výrobky prešli certifikáciou CE. Teším sa na spoluprácu.