PPS obrábané diely

PPS obrábané diely sú obrábané s polyfenylénsulfidovým materiálom, čo je nový typ vysoko výkonnej termoplastickej živice s výhodami vysokej mechanickej pevnosti, vysokej teplotnej odolnosti, chemickej odolnosti, odolnosti proti plameňu, dobrej tepelnej stability a vynikajúcich elektrických vlastností.

PPS obrábané diely majú odlišné zloženie PPS neplnené, PPS plnené sklenenými vláknami,
Plnené PPS uhlíkovými vláknami a kvalita ložiska PPS s 10% PTFE, 10% uhlíka, 10% grafitu.

PPS obrábané diely sa používajú ako reakčné nádrže, potrubia, ventily, chemické čerpadlá atď. V mechanickom centre sa z pps môžu vyrábať obežné kolesá, čepele, ozubené kolesá, excentrické kolesá, ložiská, spojky a diely odolné voči opotrebovaniu; Hlavné použitie je stále v oblasti elektroniky a elektrických spotrebičov, ako je výroba kostier transformátorov, kostry vysokofrekvenčných cievok, zástrčky, zásuvky, drôtené stojany, stýkače a rôzne presné diely.
Aplikáciu PPS obrábané diely je možné špeciálne prispôsobiť v aplikácii Ideal. Naša továreň je jedným z výrobcov a dodávateľov v Číne. O našu cenu sa nebojíte, môžeme vám poskytnúť náš cenník. Keď to nájdete, zistíte, že PPS obrábané diely má citát, ktorý vás uspokojí. Naše výrobky prešli certifikáciou CE. Teším sa na spoluprácu.